Utsida
Om kunstløp
Ullmax webshop

ullmaxbanner.jpg
Arkiv
Sidesjefen - Info
2008 - Uke 14-17 (Våris)

 
Uke 14
 
 
Dag

Mandag 31.3

Tirsdag 1.4

Onsdag 2.4

Torsdag 3.4

Fredag 4.4

Lørdag 5.4

Søndag 6.4

 
 
 
 
 
 
 
 
Gullkad + asp
16.30-17.30
Skole is 9.15-10.45

Vk+jun a/b/c+sen

16.30-17.30
Rek. A+b
15.00-16.00
Skole is
12.30-13.45
Seminar
13.00-21.00
Seminar
11.15-20.45
Trenere
Justyna, Eldrid, Susanna
 

Justyna, Gunn Karin,

Justyna, Gunn Karin, Eirin
 
Justyna, Gunn Karin, Anita

Justyna, Gunn Karin, Anita,Susanna, Hilde Marie

Gruppe /kl
Rekrutter
17.30-18.30

Vk+jun abc+sen

14.30-15.45
Rek.
17.45-18.45

Vk+jun a/b/c+sen

16.15-17.45
Rek
16.00-17.00
 
 
Trenere

Justyna, Gunn Karin, Eirin, Lene

Justyna, Gunn Karin
Justyna, Gunn Karin, Lene

Marek, Justyna Gunn Karin, Eirin

Justyna, Gunn Karin, Eirin,

 
 
Gruppe
/kl

Vk+jun abc+sen

18.45-20.30
Rek.+asp
19.00-19.45
Asp+gullkadetter
18.45-19.30
Justyna, Eldrid
 
Vk+jun+sen
17.15-18.15
 
 
Trenere

Justyna, Marek, Gunn Karin, Anita

Justyna, Gunn Karin, Lene
 
 

Marek, Justyna, Gunn Karin, Anita

 
 
/kl
 
Vk+jun a/b/c+sen
19.45-20.45
 
 
 
 
 
Trenere
 
Justyna, Gunn Karin,Anita, Marek
 
 
 
 
 
 
 
 
Uke 15
 
Dag

Mandag 7.4

Tirsdag 8.4

Onsdag 9.4

Torsdag 10.4

Fredag 11.4

Lørdag 12.4

Søndag 13.4

 
09:00-10:45

Brukes til justering av program Ta kontakt med trenerne

 
09:00-10:45

Brukes til justering av program Ta kontakt med trenerne

 
 
 
 

Gruppe /kl.

Vk+jun a/b/c+sen
15.00-16.30

Skole is 9.15-10.45

Rekrutter
19.45-20.45

Rek.

15.00-16.00

Skole is

12.30-13.45
 

Gullkadetter+ asp

17.30-18.15
Trenere
Marek, Justyna, Gunn Karin,
 

Justyna,Gunn Karin, Lene

Justyna, Gunn Karin, Ingrid

 
 

Eldrid, Hilde Marie,Justyna, Susanna

Gruppe /kl

 
Asp+gullkadetter
18.15-19.00
 
Vk+jun abc+sen
14.30-15.45
Vk+jun a/b/c+sen
21.00-22.00
Vk+jun a/b/c+sen
16.15-17.45
Rek
18.45-19.45
 
Rekrutter
18.15-19.00

Trenere

Justyna, Hilde Marie, Eldrid, Susanna

Justyna Gunn Karin

Marek, Justyna, Gunn Karin, Anita

Marek, Justyna, Gunn Karin, Anita

Justyna, Gunn Karin, Eirin, Lene

 

Gunn Karin, Justyna, Lene

Gruppe
/kl
Rekrutter
19.00-19.45
Gullkadetter.+asp
19.00-19.45
 
 
Vk+jun+sen
20.00-21.30
 
Vk+jun a/b/c+sen
19.15-20.45

Trenere

Justyna, Gunn Karin, Eirin, Lene

Justyna, Eldrid,

 
 

Marek, Justyna, Gunn Karin, Anita

 

Marek, Justyna, Gunn Karin, Anita

Gruppe
/kl
 
Rekrutt
19.45-20.45
 
 
 
 
 

Trenere

 
Justyna, Gunn Karin, Lene,
 
 
 
 
 
Gruppe/kl
 
Vk+jun a/b/c+sen
21.00-22.00
 
 
 
 
 
Trenere
 

Marek,Justyna, Gunn Karin, Anita

 
 
 
 
 
 
 
 
Uke 16
 
Dag

Mandag 14.4

Tirsdag 15.4

Onsdag 16.4

Torsdag 17.4

Fredag 18.4

Lørdag 19.4

Søndag 20.4

 
09:00-10:45

Brukes til justering av program Ta kontakt med trenerne

 
09:00-10:45

Brukes til justering av program Ta kontakt med trenerne

 
 
 
 

Gruppe /kl.

Vk+jun a/b/c+sen
15.00-16.30

Skole is 9.15-10.45

Rekrutter
19.45-20.45

Rek.

15.00-16.00

Skole is

12.30-13.45
 

Gullkadetter+ asp

17.30-18.15
Trenere
Marek, Justyna, Gunn Karin
 

Justyna, Gunn Karin

Gunn Karin, Justyna, Eirin, Ingrid

 
 

Eldrid, Justyna, Susanna

Gruppe /kl

Asp+gullkadetter
18.15-19.00
Vk+jun abc+sen
14.30-15.45
Vk+jun a/b/c+sen
21.00-22.00
Vk+jun a/b/c+sen
16.15-17.45
17.30-18.15

Gullkadetter + asp

 
Rekrutter
18.15-19.00

Trenere

Justyna, Hilde Marie, Eldrid, Susanna

Justyna, Gunn Karin

Marek, Justyna, Gunn Karin, Anita

Marek, Justyna, Gunn Karin, Anita

Eldrid Justyna, Susanna, Hilde Marie

 

Gunn Karin, Justyna, Eirin

Gruppe
/kl
Rekrutter
19.00-19.45
Gullkadetter.+asp
19.00-19.45
 
 
Rek
18.15-19.15
 
Vk+jun a/b/c+sen
19.15-20.45

Trenere

Justyna, Gunn Karin, Hilde Marie, Eirin

Justyna, Eldrid, Susanna,

 
 

Justyna, Gunn Karin, Eirin,

 
Justyna, Gunn Karin, Eirin
Gruppe
/kl
 
Rekrutt
19.45-20.45
 
 
Vk+jun+sen
19.30-21.00
 
 
Trenere
 
Gunn Karin, Justyna, Hilde Marie
 
 

Justyna, Gunn Karin

 
 
Gruppe/kl
 
Vk+jun a/b/c+sen
21.00-22.00
 
 
 
 
 
Trenere
 

Marek, Justyna, Gunn Karin, Anita

 
 
 
 
 
 
                                                                      
Uke 17
 
Dag

Mandag 21.4

Tirsdag 22.4

Onsdag 23.4

Torsdag 24.4

Fredag 25.4

Lørdag 26.4

Søndag 27.4

 
09:00-10:45

Brukes til justering av program Ta kontakt med trenerne

 
09:00-10:45

Brukes til justering av program Ta kontakt med trenerne

 
 
 
 

Gruppe /kl.

Vk+jun a/b/c+sen
15.00-16.30

Skole is 9.15-10.45

Rekrutter
19.45-20.45

Rek.

15.00-16.00

Skole is

12.30-13.45
 
 
Dagsseminar
 

09.00 – 21.00

 
 

Foreløpig program:

 

Løpsgang med dommerinnspill

 

Orientering om dommersystem og skjema – for foreldre REKR. og VK

 
 
      Stengt
Trenere
Marek, Justyna, Gunn Karin
 

Justyna, Gunn Karin

Justyna, Gunn Karin, Eirin, Ingrid

 

Gruppe /kl

Asp+gullkadetter
18.15-19.00
Vk+jun abc+sen
14.30-15.45
Vk+jun a/b/c+sen
21.00-22.00
Vk+jun a/b/c+sen
16.15-17.45
15:30-16:15

Gullkadetter + asp

 

Justyna, Hilde Marie, Eldrid, Susanna

Justyna, Gunn Karin

Marek, Justyna, Gunn Karin, Anita

Marek, Justyna, Gunn Karin, Anita

Justyna, Eldrid, Hilde Marie,Susanna

Gruppe
/kl
Rekrutter
19.00-19.45
Gullkadetter.+asp
17:30-18:15
 
 
Rek
16:15-17:15
 
Justyna, Gunn Karin,Eirin, Hilde Marie

Justyna, Eldrid, Susanna

 
 

Justyna, Gunn Karin, Eirin,

Gruppe
/kl
 
Rekrutt
18:15-19:00
 
 
Vk+jun+sen
17:30-19:00
 
 
Gunn Karin, Justyna, Hilde Marie
 
 

Marek, Justyna, Gunn Karin, Anita

Gruppe/kl
 
Vk+jun a/b/c+sen
19:15-20:30
 
 
 
 
 

Marek, Justyna, Gunn Karin, Anita

 
 
 
 
 
 
 

Opprettelses dato : 28/03/2007 @ 23:53
Siste oppdatering : 08/05/2008 @ 08:32
Kategori : 2008
Siden lest 4546 ganger

Skriv ut siden Skriv ut siden


Kommentarer på denne artikkelen

Ingen har ennå gitt noen kommentar.
Vær den første til å gjøre det!


Til innsida
 Medlemsliste Medlemmer : 108

Brukernavn(Pass på store/små bokstaver):

Passord:

[ Mistet passord? ]


[ Registrer deg ]


  Medl. online:
  Gjester online: 2
Når skjer det?
Medlemsinfo
^ Toppen ^