Utsida
Om kunstløp
Ullmax webshop

ullmaxbanner.jpg
Arkiv
Sidesjefen - Info
Bykamp 8.-9. mars - Deltakere og resultater


IcuCalc-listene finner du HER


Details
Detaljer KP + FL
Rekrutt A jenter
Rekrutt A gutter
Viderekommende
Junior C Jenter
Junior B Jenter
Junior Jenter
Senior Damer
Judges Scores
Gruppe Kortprogram Friløp
Rekrutt A jenter
Last ned PDF
Last ned PDF
Rekrutt A gutter  Last ned PDF
 Last ned PDF
Viderekommende Last ned PDF Last ned PDF
Junior C Jenter Last ned PDF Last ned PDF
Junior B Jenter Last ned PDF Last ned PDF
Junior Jenter Last ned PDF Last ned PDF
Senior Damer Last ned PDF Last ned PDF






















Resultater Bykamp Bergen - Stavanger - Trondheim Leangen Ishall - 8.-9. mars 2008












Utregningsmetoden har vært å regne ut poengsum for hver klasse og dele det på antall løpere. Det har måttet delta løpere fra minst 2 av klubbene for at det skal kunne gies poeng. I klasser med 3 klubber gis det inntil 3 poeng. I klasser med 2 klubber gis det inntil 2 poeng, i klasser med 1 klubb gis det ikke poeng.

Resultatene i Excel-fil

Oppsummering

Rekrutt A - jenter






BKK


SKK


TSK
FPl.
Name
Nation
Points
SP
FS

Pls
Poeng


Pls
Poeng


Pls
Poeng
1

Patricia Kate MEJIA

BKK
52,67
1
1

1
52,67


 
 


 
 
2

Jade Celine HUI

BKK
49,51
3
2

2
49,51


 
 


 
 
3

Hanna Kai Barstad GOLBERG

BKK
48,78
2
3

3
48,78


 
 


 
 
4

Oda Blø BRUNE

BKK
41,08
5
4

4
41,08


 
 


 
 
5

Stine STÅLEN

TSK
39,54
6
5

 
 


 
 


1
39,54
6

Maria Yasmin GÅSSAND

BKK
36,84
4
10

5
36,84


 
 


 
 
7

Lise Fantoft BERG

BKK
36,41
9
7

6
36,41


 
 


 
 
8

Ragnhild EGGAN

TSK
35,81
12
6

 
 


 
 


2
35,81
9

Pernille HOLE

BKK
34,93
7
9

7
34,93


 
 


 
 
10

Anna Emilie HAGEN

SKK
34,23
11
8

 
 


1
34,23


 
 
11

Julie VOSSGÅRD

BKK
33,29
13
11

8
33,29


 
 


 
 
12

Invild Mårstig RØV

BKK
32,83
10
12

9
32,83


 
 


 
 
13

Anna Darja BJERKLI

TSK
30,68
14
13

 
 


 
 


3
30,68
14

Annveig BIRKELAND

TSK
30,63
8
16

 
 


 
 


4
30,63
15

Elisabeth VOSSGÅRD

BKK
29,71
16
15

10
29,71


 
 


 
 
16

Anna Ovedie ELLEVSET

SKK
28,45
15
17

 
 


2
28,45


 
 
17

Sigridur Elin STEFANSDOTTIR

BKK
27,81
19
14

11
27,81


 
 


 
 
18

Aina Margrethe WELDE

TSK
23,88
18
18

 
 


 
 


5
23,88
19

Julie EIDEM

TSK
23,51
17
19

 
 


 
 


6
23,51
20

Lena Mari Roos SKJERVOLD

TSK
21,81
21
20

 
 


 
 


7
21,81
21

Kari Blø BRUNE

BKK
20,43
20
22

12
20,43


 
 


 
 
22

Lena Kristin WÅDEN

TSK
18,82
24
21

 
 


 
 


8
18,82
23

Maren Holthe HEDNE

TSK
18,28
22
24

 
 


 
 


9
18,28
24

Hanna Skogseth GAUPEN

TSK
16,84
23
25

 
 


 
 


10
16,84
25

Hanne Elise SÆTERHAUG

TSK
16,65
25
23

 
 


 
 


11
16,65
26

Anna SOLBERG

TSK
14,45
26
26

 
 


 
 


12
14,45
27

Siri Halstadtrø OLSEN

TSK
9,02
27
27

 
 


 
 


13
9,02



















Sum
806,89



Sum
444,29



62,68



299,92







Ant.
12



2



13







Snitt
37,02



31,34



23,07

















Rekrutt A - gutter






BKK


SKK


TSK
FPl.
Name
Nation
Points
SP
FS

Pls
Poeng


Pls
Poeng


Pls
Poeng
1

Benjamin Christopher HUI

BKK
24,36
1
1

1
24,36
 

 
 


 
 


































Viderkomne - jenter






BKK


SKK


TSK
FPl.
Name
Nation
Points
SP
FS

Pls
Poeng


Pls
Poeng


Pls
Poeng
1

Benedicte FINNESTAD

SKK
55,53
1
1

 
 


1
55,53


 
 
2

Tonje HAGEN

SKK
49,49
2
2

 
 


2
49,49


 
 
3

Karoline RÅNES

TSK
41,1
3
3

 
 


 
 


1
41,10
4

Henriette SVEAASS

BKK
37,8
5
5

1
37,80


 
 


 
 
5

Camilla Schjøtt HANNEVIG

BKK
35,75
4
7

2
35,75


 
 


 
 
6

Johanne OTTESEN

TSK
34,62
10
4

 
 


 
 


2
34,62
7

Julianne WINGE

TSK
33,12
8
6

 
 


 
 


3
33,12
8

Maren Paulsen LØGE

TSK
29,09
6
11

 
 


 
 


4
29,09
9

Ann Helen MALMEI

SKK
28,37
9
9

 
 


3
28,37


 
 
10

Eirin WÅGAN

SKK
28,37
7
10

 
 


4
28,37


 
 
11

Olivia BYSHEIM

BKK
27,32
11
8

3
27,32


 
 


 
 
WD

Ina Beate JENSSEN

TSK
 
 
 

 
 


 
 


 
 



















Sum
400,56



Sum
100,87



161,76



137,93







Ant.
3



4



4







Snitt
33,62



40,44



34,48


































Junior C - jenter






BKK


SKK


TSK
FPl.
Name
Nation
Points
SP
FS

Pls
Poeng


Pls
Poeng


Pls
Poeng
1

Maiken Hellem ISDAHL

TSK
51,87
1
1

 
 


 
 


1
51,87
2

Rakel HÅKEGÅRD

TSK
48,14
2
2

 
 


 
 


2
48,14
3

Jeanett Olsen HUNEIDE

BKK
36,02
3
3

1
36,02


 
 


 
 
4

Tonje WIKAN

TSK
31,04
4
4

 
 


 
 


3
31,04



















Sum
167,07



Sum
36,02







131,05







Ant.
1







3







Snitt
36,02







43,68

















Junior B - jenter






BKK


SKK


TSK
FPl.
Name
Nation
Points
SP
FS

Pls
Poeng


Pls
Poeng


Pls
Poeng
1

Pia Pedersen SØRLI

TSK
77,08
2
1

 
 


 
 


1
77,08
2

Cecillie MELING

BKK
73,03
1
2

1
73,03


 
 


 
 
3

Kristina EIDEM

TSK
65,62
3
3

 
 


 
 


2
65,62
4

Maiken Louise WELDE

TSK
53,56
4
4

 
 


 
 


3
53,56
5

Linda Johanne WELDE

TSK
46,95
5
5

 
 


 
 


4
46,95



















Sum
316,24



Sum
73,03







243,21







Ant.
1







4







Snitt
73,03







60,80

















Junior - jenter






BKK


SKK


TSK
FPl.
Name
Nation
Points
SP
FS

Pls
Poeng


Pls
Poeng


Pls
Poeng
1

Mia Sydnes LAMPE

BKK
79,63
1
1

1
79,63


 
 


 
 
2

Nicole CHROLENKO

TSK
58,07
2
2

 
 


 
 


1
58,07



















Sum
137,70



Sum
79,63







58,07







Ant.
1







1







Snitt
79,63







58,07

















Senior - kvinner






BKK


SKK


TSK
FPl.
Name
Nation
Points
SP
FS

Pls
Poeng


Pls
Poeng


Pls
Poeng
1

June FALK LARSEN

TSK
76,55
1
1

 
 


 
 


1
76,55
2

Lene WIKAN

TSK
48,28
2
2

 
 


 
 


2
48,28



















Sum
124,83



Sum








124,83
Oppvisningsløp





Ant.








2







Snitt








62,42

Rekrutt B
















StN.
Name
Nation














 

Warm-Up Group 1

 














1

Helene Mårstig RØV

BKK














2

Marianne STÅLEN

TSK














3

Solveig STEFANSDOTTIR

BKK














4

Lisa Feirud JONDUM

TSK














5

Ida Emilie SNEISEN

TSK














6

Thea KARLSTAD

BKK































Aspiranter


Dommere









StN.
Name
Nation














 

Warm-Up Group 1

 

Teknisk spesialist

Line Nilsen Kaldestad





1

Elisabeth SOLBERG

TSK

Teknisk kontroller

Cathrine Wessel





2

Mia STRØMØY

TSK

Overdommer


Cathrine Wessel





3

Mie KLEVEN

TSK

Dommer 1



Hege Madeleine Mossige




4

Emma Heksem EVENSEN

TSK

Dommer 2



Jeanette Skarstein





5

Linn LODGÅRD

TSK














6

Sarah BRYNHILDSEN

TSK














7

Christina VILLAROELL

TSK














8

Lena Sofie KASPER

TSK














9

Diana VILLAROELL

TSK















Opprettelses dato : 23/02/2008 @ 16:56
Siste oppdatering : 11/03/2008 @ 11:01
Kategori : Bykamp 8.-9. mars
Siden lest 5427 ganger

Skriv ut siden Skriv ut siden


Kommentarer på denne artikkelen

Ingen har ennå gitt noen kommentar.
Vær den første til å gjøre det!


Til innsida
 Medlemsliste Medlemmer : 108

Brukernavn(Pass på store/små bokstaver):

Passord:

[ Mistet passord? ]


[ Registrer deg ]


  Medl. online:
  Gjester online: 1
Når skjer det?
Medlemsinfo
^ Toppen ^