Utsida
Om kunstløp
Ullmax webshop

ullmaxbanner.jpg
Arkiv
Sidesjefen - Info
Treningstider - Uke 11-9.mars. -->

(Sjekk alltid detaljert treningsoppsett! Det ligger under Medlemsinfo)

9/3                         103                      11/3                     12/3                    13/3                         14/3                         15/3

Mandag
Leangen

Tirsdag
Leangen

Onsdag
Dalgård

Torsdag
Leangen

Fredag
Leangen

Lørdag
Leangen

Søndag
Leangen

15:30-16:30
VK + Jun+
14:30-15:45
Detalj. treningsoppsett
17:45-18:25
Skøyteskole
15:30-16:15
Rekrutt og VK
21:30-22:15
VK+

13:00-13:45 Kadett, Asp. Rekrutt

 

Barmark
17:15-18:00 Rekrutt og VK
16:45-17:30
Barmark
VK og Jun+
16:00-16:45
Barmark
Alle som kan!
18:25-19:05
Kadett , Asp, Rekrutt
16:30-17:15
Barmark
 Rekrutt +VK
22:15-23:00
       Jun+
13:45-14:30 
Edgest for alle rekrutt og oppover.
18:15-19:15
Rekrutt og VK
18:15-19:00
Skøyteskole
Ballett
17.30-18.30
Rekrutt+ VK
18.30-19.30
    Jun +
TSK huset
 
19:15-20:15
VK og Jun+
16:00-16:45
Jun+
PS!
Lite stabilt på Show- treningene og vi prøver med
EDGEST denne lørdagen.
Alle fra rekrutt og oppover!
19:00-19:30
Barmark
Egentrening
Jun+
18:00-18:45
Barmark
Kadett og Asp
19:00-19:45
Rekrutt og VK
 
Barmark
17.00-17.45
     Jun +
19:30-20:45
      Jun+
 19:00-19:45
Kadett og Asp
20:00-20:45
Jun+
 
 
 
 
 

Kadett (de som har 1. test)

Aspirant (de som har 2. test)

Rekrutt  (de som har 3. test)

VK+  - Viderekommende, Junior C, Junior B, Junior, Senior

Jun+ - Junior C, Junior B, Junior, Senior


Opprettelses dato : 15/02/2009 @ 12:16
Siste oppdatering : 12/10/2009 @ 09:21
Kategori : Treningstider
Siden lest 3286 ganger

Skriv ut siden Skriv ut siden


Kommentarer på denne artikkelen

Ingen har ennå gitt noen kommentar.
Vær den første til å gjøre det!


Til innsida
 Medlemsliste Medlemmer : 108

Brukernavn(Pass på store/små bokstaver):

Passord:

[ Mistet passord? ]


[ Registrer deg ]


  Medl. online:
  Gjester online: 3
Når skjer det?
Medlemsinfo
^ Toppen ^